Bytové doplňky

Garnýže + příslušenství

Garnýže potažené fólií – imitace dřeva – jedná se o levnější variantu, přičemž od klasických dřevěných jsou k nerozeznání a vyznačují se výraznou pevností, neboť jsou kovové. Nově také nabízíme kovové stříbrné nebo zlaté, které naleznou umístění v moderně zařízeném bytě. Samozřejmě nabízíme k těmto garnýžím vše potřebné – kroužky, žabky a úchyty.

Záclony

Značka Tylex – kvalita, kterou Vám můžeme nabídnout – přijďte se pokochat různými vzory. Snažíme se, aby si v naší nabídce vybral každý – v každé šíři vzory geometrické i květinové, jemné i hrubé provedení. Přejete-li si jiný vzor, stačí sdělit Vaši představu a doobjednáme.

Koupelnové předložky a sympatex

Opět si můžete vybrat z různých barev a rozměrů.

Zdravotní matrace

Naše firma je zástupcem výrobce Grossmann, který nabízí:

  • pružinové matrace;
  • matrace ze studené pěny;
  • latexové matrace;
  • matrace z líné pěny;
  • matrace s biotextilií.

V naší prodejně Petr Menšík – LEPO se můžete na vlastní oči podívat na materiálové složení matrací a vybrat si z vystavených vzorků. U všech nabízených matrací si můžete zvolit jakýkoliv rozměr. Samozřejmě levnější variantou je rozměr typický. Nabídka zahrnuje také dětské matrace nebo jen klasické nepotažené molitany.

Rohože

Vyberete si z kobercových, gumových, z mořské trávy nebo jutových. I v tomto případě nabízíme různé rozměry, a to kusové nebo v metráži.

Doplňky k podlahovým krytinám